Neden Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

Kasko sigortası günümüzde araç sahiplerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Gündelik yaşamda kullanılan motorlu taşıtların başına talihsiz olaylar geldiğinde maddi zararlardan korunmanız için kasko sigortası yaptırmak büyük önem taşmaktadır. Araçta maddi hasar meydana gelmesi, çalınma, yanma ve bunun gibi daha birçok benzer riskten kasko sigortasıyla korunabilirsiniz. Bu konuda nelere dikkat etmelisiniz.

En Uygun Kasko Sigortası Teklifi

En Uygun Kasko Sigortası Teklifi için Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz (0224 273 53 53 )

[[[["field27","equal_to","bb1"],["field27","equal_to","bb1"]],[["show_fields","field22,field28,field21,field20,field25,field23"],["hide_fields","field29,field30,field34,field33,field32,field38,field39,field37,field40"]],"and"],[[["field27","equal_to","bb2"],["field27","equal_to","bb2"]],[["show_fields","field29,field30"],["hide_fields","field23,field20,field25,field34,field33,field32,field39,field38,field37,field40"]],"and"],[[["field27","equal_to","bb3"],["field27","equal_to","bb3"]],[["show_fields","field33,field34,field32"],["hide_fields","field20,field23,field25,field29,field30,field22"]],"and"]]
1
İletişim Bilgileriniz
Adınız, SoyadınızAdınız, Soyadınız
TelefonTelefon
Araç Bilgileriniz
T.C Kimlik No / Vergi NoT.C Kimlik No / Vergi No
PlakaPLAKA
Plaka İl KoduPlaka İl Kodu
Araç TipiAraç Tipi
MarkaMarka
ModelModel
Motor NoMotor No
Şasi NoŞasi No
Ya da Proforma Faturanızı Ekleyinupload
Ya da Bilgileri Doldurmak Yerine Proforma Faturanızı Ekleyin
Ruhsat Seri No
AAAA
Seri NoSeri No
ASBIS
ASBISASBISSEC
Previous
Next

Sigorta tarihlerinizin takibini yapıyor musunuz?

Mfm Sigorta’da bütün müşterilerimiz için takip ettiğimiz bir takvimimiz var. Siz de Mfm Sigorta alarmınızı kurun, sigortalarınızı yenileme tarihinizden 1 ay önce hatırlatalım.

Kasko Sigortası Hakkında Detaylı Bilgiler

Sormak İstediğiniz Daha Fazla Soru Varsa Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz (0224 273 53 53 )

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

Kasko sigortası, herhangi bir olumsuz durum sonucunda (hasar, çalınma, yanma vb.) sigortalıya teminat ödenmesini sağlayan bir sigorta ürünüdür. Bu nedenle her sigortalının risk yüzdesi farklı olduğu için sigorta kapsamı da değişebilmektedir. Kasko sigortası yaptırırken istenmesi halinde standart teminatlara ek teminatlar eklenerek sigorta kapsamı genişletilebilir. Bu konuda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Neden MFM Sigorta?

Kasko sigortası yaptırırken sizin için oluşabilecek riskleri öngörmek ve bunun tedbirleriyle yola çıkmak önemlidir. MFM sigorta poliçe sürecinden yenileme süreçlerine kadar sizinle sürekli iletişim halinde kalarak, profesyonel bir destek sunmaktadır. Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Doğa Sigorta, Koru Sigorta, Turkland Sigorta, Groupama Sigorta, Eureko Sigorta, Ankara Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Unico Sigorta, Ray Sigorta ve Orient Sigorta gibi sahip olduğu acentelikleriyle farklı alternatifler arasından size uygun kasko sigortası teklifini seçebilirsiniz.

Çalınma ve Hasar Riski Sizi Düşündürüyor Mu?

Araç ve yedek parça fiyatlarının her geçen gün hızla arttığını görüyoruz. Böyle bir dönemde çalınma, çarpışma, yanma ya da maddi hasarlı kaza riskine karşı araçların kasko sigortası ile teminat altına alınması son derece önemlidir. Çoğu zaman aracınızı bir yere park ettiğinizde veya gece yatağınıza girdiğinizde aklınızda takılan sorular ve endişeleriniz için çalınmaya karşı kasko sigortası yaptırarak rahatlayabilirsiniz. Senelik olarak yatıracağınız makul bir bedelle, büyük çaplı zararlardan korunmuş olursunuz.

Trafiğe çıkarken zorunlu trafik sigortanızı yaptırdığınızda bunun sizin için yeterli olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat en önemli nokta trafik sigortasının olası bir hasar durumunda hatalı tarafa ödeme yapmamasıdır. Kısacası bir dalgınlık veya kusur sonucunda diğer araca zarar verdiğinizde trafik sigortası sizin aracınızda meydana gelen hasarla ilgilenmemektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kasko sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Böylece kusurlu olunan durumlarda da aracınızdaki hasarla ilgili maddi teminat elde edebilirsiniz.

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Mfm Sigorta’da sizi kaygılandıran risklerinize karşı bir sigorta ürünü mutlaka vardır. Bizimle hemen iletişime geçerek size özel sigorta çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.