MOTOSİKLET KASKO SİGORTASI NEDİR ?

Motosiklet Kasko sigortası, çok sevdiğiniz motosikletinizi seyir halinde ya da park halinde iken yaşanabilecek risklerden belirli limitler dahilinde koruyan bir sigorta ürünüdür. Bazı Sigorta şirketlerinde, güvenli ve ileri sürüş eğitimleri sertifikalarına sahip motosiklet sürücülerine özel indirimler sağlanabilmektedir. Motosiklet Kasko Sigortası ile kask, çantalar ve koruma kıyafetleriniz de güvendedir.

 

MFM SİGORTADAN HANGİ SİGORTA ŞİRKETİNİN POLİÇESİNİ SATIN ALABİLİRİM ?

Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ankara Sigorta, Doğa Sigorta, Ray Sigorta, Koru Sigorta, Groupama Sigorta, Türkland Sigorta, Bereket Sigorta, Eureko Sigorta, Orient Sigorta’dan motosiklet kasko sigortası satın alabilirsiniz. MFM Sigorta bu sigorta şirketlerinin anlaşmalı acentesidir.

 

EN UYGUN MOTOSİKLET KASKO SİGORTASI TEKLİFİ

Teklif formunu doldurarak bize gönderebilir ya da (0224) 273 53 53 numaralı telefonumuzu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EN UYGUN KASKO SİGORTASI TEKLİFİNİ HEMEN ALIN

ARAÇ BİLGİLERİNİZ
RUHSAT BELGE SERİ NO

Sigorta tarihlerinizin takibini yapıyor musunuz?

Mfm Sigorta’da bütün müşterilerimiz için takip ettiğimiz bir takvimimiz var. Siz de Mfm Sigorta alarmınızı kurun, sigortalarınızı yenileme tarihinizden 1 ay önce hatırlatalım.

Motosiklet Kasko Sigortası Teminatları ve Hizmet Açıklamaları

Sormak İstediğiniz Daha Fazla Soru Varsa Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz (0224 273 53 53 )

Motosiklet Kasko sigortası, herhangi bir olumsuz durum sonucunda (hasar, çalınma, yanma vb.) sigortalıya teminat ödenmesini sağlayan bir sigorta ürünüdür. Bu nedenle her sigortalının risk yüzdesi farklı olduğu için sigorta kapsamı da değişebilmektedir. Motosiklet Kasko Sigortası yaptırırken standart teminatların yanı sıra bazı ek teminatlar da eklenerek sigorta kapsamı genişletilebilir. Bu konuda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çarpma, Çarpışma

Hırsızlık

Yanma

Devrilme

Kıyafet ve Aksesuar

Yurtdışı Teminatı

Motosiklet Yardım

Yeni Değer Koruma

Halk Hareketleri, Terör

Sel ve Su Baskını

Deprem, Toprak Kayması

Dolu, Fırtına, Yıldırım

Çarpma, Çarpışma Teminatı

Motosiklet Sürücüsünün İradesi dışında gelişen durumlarda sabit veya hareketli bir cismin motosiklete çarpması, motosikletin böyle bir cisme çarpması, çarpışması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar sonucu meydana gelebilecek zararlar çarpma, çarpışma teminatı ile güvende.

Devrilme, yanma ve çalınma Teminatı

Motosikletin devrilmesi, yanması ve çalınması gibi tatsız durumlar sonucu meydana gelebilecek maddi hasarlar bu teminat ile güvencede.

Grev lokavt kargaşalık halk hareketleri ve terör teminatı

Grev, Lokavt, Kargaşalık ile Halk Hareketleri ve bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlarca yapılan müdahaleler sonucunda motosikletiniz de meydana gelen zararlar, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununda belirtilmiş terör eylemleri ve bu eylemlerden doğan sabotaj, bu süreci önlemek ve etkilerini azaltmak amacıyla yetkili organlar tarafından yapılabilecek müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlar bu teminat sayesinde güvende.

Çekme ve çekilme sırasında meydana gelen zararlar teminatı

Bu teminat yetkili olmayan kişilere çektirilen motosiklete gelen zararlar ve kurallara uygun olmadan çekilen veya çektirilen motosikletlerde meydana gelebilecek zararları teminat altına alır.

Hasarsızlık indirim

Sigortalı motorlu taşıtın, aşağıda belirtilen süreler zarfında herhangi bir kasko hasarı talebine konu olmadığı takdirde, sigortanın aynı gerçek veya tüzel kişi namına kesintisiz olarak yenilenmesi halinde tarife primi (ek primler dahil) üzerinden seneler itibariyle kademeli olarak hasarsızlık indirimi uygulanmaktadır. Hasarsızlık indirimi sigortalı olan gerçek ya da tüzel kişileri takip edecektir. Finansal Kiralamaya müteakip mülkiyetin kiracıya geçmesi halinde bu indirim aynen devam eder.

İhtiyari mali mesuliyet sigortası teminatı

Sigortalı motorlu taşıtın kullanılmasından doğacak ve Kara Yolları Trafik Kanununa ve Umumi Hükümlere göre aracın işletenine terettüp eden hukuki sorumluluğu ve bu sigorta poliçesi teminat kapsamında olmak şartıyla, Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası hadlerinin üzerinde kalan kısmını, poliçede yazılı limitler dahilinde temin eder.

Ferdi kaza koltuk sigortası teminatı

Bu sigorta, motorlu taşıtınızın gerek hareket halinde, gerekse park halinde iken, aracınızın bakımı yapılırken ya da inilip binilirken meydana gelebilecek bir kaza sonucunda araçta seyahat eden yolcuların, sürücüsünün ve varsa muavinin maruz kalacakları her türlü kazaların sonuçlarına karşı teminat vermektedir. Poliçede belirtilen tazminatlar, sigortalının kaza sonucu yaralanma ya da maluliyeti durumunda kendisine, vefatı durumunda ise poliçede belirttiği lehtarı’na ödenmektedir.

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Mfm Sigorta’da sizi kaygılandıran risklerinize karşı bir sigorta ürünü mutlaka vardır. Bizimle hemen iletişime geçerek size özel sigorta çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.